Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri - Vidanjörlere Nerelerde İhtiyaç Duyulur?

Vidanjörlere Nerelerde İhtiyaç Duyulur?

Vidanjörlere Nerelerde İhtiyaç Duyulur?

Vidanjör

Vidanjör Nedir?

Vidanjör emme prensibi çalışan kocaman görünümlü bir kamyondur. Arkasında bulunan devasa tankeri sayesinde büyük dolumlarda sıkıntı çekmemektedir. Gerek foseptik çukurları, gerek yağmur sonrasında oluşan büyük su birikintilerini kolayca tankerin içine emerek temizlik ve hijyeni garanti edebilmektedir.

 

İstanbul’da Vidanjör Çalışmaları

İstanbul her geçen gün büyüyen bir metropol ve aynı zamanda gelişmekte olan bir şehir, bundan dolayı her geçen gün altyapı sorunları artmaktadır. Bunların önüne geçmek için özel olarak tasarlanmış vidanjörler mevcuttur. Yapmanız gereken güvenilir ve kurumsal bir vidanjör firması ile anlaşmaktır. Bu sayede pis ve kötü kokulardan kurtulmuş olacaksınız.

 

Vidanjöre kimler ihtiyaç duyar?

Vidanjöre, kanalizasyon; rögar tıkanıklığı, foseptik çukuru gibi sorunlar yaşayan kimseler vidanjörlere birinci dereceden ihtiyaç duyar.

 

Vidanjörler nerelerde hizmet vermektedir?

Altyapısı kötü olup rögar, boru vb. tıkanıklıklar yaşayan veya altyapısı olmayan şehirlerde hizmet vermektedir. Örneğin; istanbul’da eyüp, esenyurt, avcılar vb. ilçelerde acil durumlar için hazır bekleyen vidanjörler bulunmaktadır.