Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri - Vidanjör Faaliyetleri

Vidanjör Faaliyetleri

Vidanjör Faaliyetleri

 

Bazı zamanlarda kanalizasyonlar ve foseptik çukurları taşma yapabiliyor. Aşırı yağmur yağması, sel baskınları, tıkanmalar gibi nedenlerle taşma olayları yaşanabiliyor. Kanalizasyonlarda yaşanan taşmalar çevreye yayıldığı zaman insan sağlığı için büyük zararlar verir. Çevreyi kirletir ve kötü koku yayar, bu tür tıkanmalar yaşanmaması için düzenli olarak kanalizasyonların temizlenmesi ve foseptik çukurlarının boşaltılması gerekir. Tıkanmalar oluştuğunda yine açılabilmesi için özel olarak tasarlanmış vidanjör denilen vakumlu sistemle çalışan araçlarla temizlenmesi gerekir. Vidanjör adı verilen özel araçları kiralayan firmalar vardır, vidanjör şirketi ile görüşerek ihtiyaç halinde kiralayabilir ve tıkanıklıkları açtırabilirsiniz.

Vidanjör Nasıl Kiralanabilir?

Vidanjör kiralayan şirketlerde araç ile birlikte işlem sırasında gereken diğer alet ve ekipmanlar da mevcuttur. Profesyonel olarak bu işin yapılması hakkında bilgi sahibi olan ve işi yerine getiren personeli ile birlikte diğer bütün malzemeleri birlikte sorun olan bölgeye yönlendirirler. Şirketle irtibata geçerek adres ve olay yerinin ayrıntılı bilgisini verdiğinizde uygun fiyat garantisi ile olay yerine en kısa sürede ulaşan vidanjör ve operatörleri sorunu çözmek için müdahaleye başlar.

Neden Vidanjöre İhtiyaç Duyulur?

Evlerde lavabo tıkanıklığı olduğunda, banyo, tuvalet tıkanıklığında, tahliye boruları tıkandığında vidanjör talebinde bulunarak yardım isteyebilirsiniz. Özel cihazlarıyla birlikte çözüme gelen operatör ve diğer görevliler etrafa çok fazla hasar vermeden en az zararla çözüm üretirler. Yağmur ve su baskınlarında sokaklarda yaşanan kanalizasyon tıkanıklıklarında sokağa yayılan pislikler ve kötü kokuları gidermek için olay yerine gelirler ve tıkanmaları giderirler.

Vidanjör İle Temizlik Yaptırın Ve Tıkanıklıkları Önleyin

Kendi çapında özel bir sektör haline gelmiş olan vidanjör kiralama hizmetleri, sadece tıkanıklık olduğunda değil düzenli olarak temizlik yapılması gereken durumlarda da olay içinde olmalıdırlar. Tıkanma olduğunda açmak çok daha zordur, kırma dağıtma gibi bazı zorunlu müdahaleler gerektirebilir. Fakat belli aralıklarla temizlik yapılırsa kırılmadan, dökülmeden sadece aracın vakumu ile basit bir şekilde temizlenir. Böylece hem mekan sahibi olayı daha hafif atlatır, hem de görevliler çok zorlanmadan sorunu çözebilirler.

Bahçenizi, Evinizi, Sokağınızı Temiz Tutun

Olası tıkanmaları yaşamamak için yakınınızda bulunan sokak giderlerini, apartman giderlerini, bahçe giderlerini temiz tutun ve akışkanlığını koruyun. Vidanjör hizmeti almaktan kaçınmayın.