Zeytinburnu Vidanjör

Vidanjör

Vidanjör Hizmetleri

Vidanjörlerin genel yapılmaların da bakılmadığı zaman üzerlerin de bir vakum sistemlerinde yer almakta bunun yanı sıra sahip oldukları bu vakumların istemleri sayelerin de genellikle evsel, endüstriyel nitelikte olan atık suları vidanjörlerin üzerinde bulunmakta olan tanka doldurulmasını sağlayan araçlardır. Sıklıkla atık suların da sistemlerin de kurulmadığı yerleşim alanların da kullanılmakta olan vidanjör hizmetleri, ev su atıklarının taşınması, endüstriyel su atıkların taşınması, foseptik tankların boşaltılması vb. durumlar da kullanılmakta olan aracalardır. Bazı vidanjör firmaları ise atık suların ekilmesiyle beraber taşınması boşaltılması gibi işlemlerin de hizmet verilmektedir. Vidanjör hizmetlerinde birden fazla atık suların tıkanıklık alanların da kullanılmakta oldukları vb. kanalizasyon hizmetlerinde de kullanılmaktadır. Kullanımların alanlarında ve işlevlerin bakıldığı zaman vidanjör hizmetleri ve tıkanıklık durumlarının hızlı bir biçimde giderilmesini ve bunun yanı sıra sorunların kesin olarak çözüme sunulmalarını sağlamaktadır.

Kuka Hizmetleri

Vidanjör hizmetlerinde benzer olan kuka hizmetlerin de tıkanıklık işlemlerin de kullanılmakta olan araçlardır. Genel bir yapısı ile beraber yüksek basınçları içermekte olan suların temizlenmesinde istenilmek te olan kanal içerilerinde bir yüksek basınç hortumlarında sayesin de kanal içerisinde bir yüksek basınç hortumların sayesin de ve ucuna bağlanmakta olan kanal açma bağlığı ile iletilmelerin de işlemleridir. Bu işlemler de beraber kuka hizmetlerin kanallarda ki tıkanıklıklarının suyun parçalanmasın da bunun yanı sıra sahip oldukları itici özelliklerin de kullanılarak açılmaktadır. Tıkanıklıkların açılması durumun da vidanjör hizmetleri ile beraber kullanılmakta olan araçaların tıkanıklıkları kolayca açılmakta olacaktır.

Kombine Kanal Temizleme Aracı

Kanalizasyonlar bir süre zarfından sonra içerinde oluşmakta olan atıkların nedenlerinden dolayı pislenmektedir. Bu tür atıkların ileriki zamanlar da artarak tıkanıklığa sebep olacaktır. Bu yüzden de Kanalizasyonların düzenli bir şekil de temizlenmeleri gerekir. Bu tür noktalar da ise devreye kombine kanal temizleme araçları girmektedir. Kombine kanal temizleme araçların da hem kanal içerisinde yıkma işlemlerin gerçekleşmesi bunun yanı sıra ise atık emişlerinin sağlanmasını işlemlerinin nedenlerinden biri derin bir temizlik yapmaktır.

Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri 2006'dan bu yana Zeytinburnu Vidanjör hizmetleri vermektedir. Günümüze kaliteli hizmet anlayışını esas alarak İSKİ müteahhitleri başta olmak üzere tüm müşterilerine vermiş olduğu güvenle, tecrübeli personeli ve güçlü araç parkı ile günümüz teknolojisine uyum sağlayarak tüm altyapı işleri, vidanjör ve kuka hizmetleri de dahil faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Profesyonel anlamda vidanjör hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.