Sultangazi Vidanjör

Vidanjör

İstanbul Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör Hizmeti Nedir?

Vidanjör hizmetleri foseptik ve kanalizasyon borularında oluşan birikinti/tıkanıklık gibi sorunları ortadan kaldırmak için kullanılan hizmetlerin tümüne verilen addır. Vidanjör hizmetleri yağmur sonucu çukurlarda oluşan yağmur sularının giderilmesi ve taşınması için kullanılan hizmetlerdir. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak için vidanjör denilen araçlar kullanılmaktadır. Vidanjör araçları kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklıklarında giderilmesi için kullanılır. Vidanjör araçları üzerinde bulunan silindirik şeklindeki depolar ile emilen pis suların depolanması sağlanır. Vidanjör araçlarının arkasında bulunan depolara pis suların ulaşması için çeşitli büyüklükte ve kalınlıkta borular kullanılmaktadır. Boru ve depoların yanı sıra emiş hortumları sayesinde emilen sular kolayca depolanır.

İstanbul vidanjör hizmetleri ise diğer illere göre daha çok kullanılan hizmetlerdir. İstanbul da bulunan birçok giderlerin, kanalizasyon borularının ve bina içlerinde bulunan giderlerin temizlenmesi için İstanbul vidanjör hizmetleri tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bu hizmetlerin doğru ve problemlerin ortadan kaldırılması için vidanjör hizmetleri işlerini büyük bir titizlik ile gerçekleştirmektedir. Günümüzde İstanbul ve diğer büyük şehirlerin alt yapıları birçok yerde yetersiz kalabilir. Bu sorunu gidermek için vidanjör hizmeti kullanılmaktadır.

Vidanjör hizmetleri kanalizasyonlarda bulunan tıkanıklıkları gidermektedir. Kanalizasyon borularında oluşan tıkanıklıkların en büyük sebebi yağmur sularıdır. Yağmur sularının yanı sıra insanların çevreye atıkları evrensel atıklar kanalizasyon borularına yağmur suları ile ulaşarak tıkanıklıklara neden olur. Bu tıkanıklıkların giderilmesi için evrensel atıklardan olan ve en zorluk çıkaran poşet gibi maddelerin temizlenmesi gerekir. Vidanjör hizmetleri poşet ve diğer atıkların tıkalı bölümlerinden ayrıştırılabilmesi için özel işlevler kullanılır. Bu işlevlerin en başında basınç uygulamak gelir. Kanalizasyon borularına vidanjör araçları ile kuvvetli bir basınç uygulandığında tıkanıklıklar kolay bir şekilde giderilir.

Bunların yanı sıra vidanjör hizmetleri şehir içlerinde bulunan binaların pimaşlarında oluşmakta olan tıkanıklıkların da giderilmesi için vidanjör hizmeti kullanılmaktadır. Vidanjör hizmetleri ile pimaşlarda oluşan tıkanıklıklar kolay bir şekilde giderilir. Pimaşların zarar görmemesi için de işlevler titizlik içinde gerçekleşir. Pimaşlarda bulunan tıkanıklıkların noktasal olarak belirlenmesi için birçok teknolojik araç kullanılır. Bu araçların en başında kameralı sistemler bulunmaktadır. Kameralı sistemler ile tıkanıklıklar noktasal olarak belirlenmekte ve tıkanıklıklar giderilmektedir.

Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri 2006'dan bu yana Sultangazi Vidanjör hizmetleri vermektedir. Günümüze kaliteli hizmet anlayışını esas alarak İSKİ müteahhitleri başta olmak üzere tüm müşterilerine vermiş olduğu güvenle, tecrübeli personeli ve güçlü araç parkı ile günümüz teknolojisine uyum sağlayarak tüm altyapı işleri, vidanjör ve kuka hizmetleri de dahil faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Profesyonel anlamda vidanjör hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.