Şişli Vidanjör

Vidanjör

Vidanjör Hizmet Fiyatları Nelerdir

Vidanjör hizmetlerinde kiralama ücretleri küçük boyutlarda ki işletmeler için verdikleri hizmetin bedelini karşılarken büyük işletmeler de saat başına ücret almaktadırlar.

Vidanjör Çekimi

Alt yapıları oluşturulmamış olan birden fazla bölgeler de bina atıkların da genel olarak foseptik çukurlarına atılmaktadır bu birikmekte olan suları belirli bir zaman zarfından ortadan kaldırılarak oluşmakta olan bu atıkların çevreye verecek olan zararlardan kurtarmış olacaktır.

Bu hizmetin verilmesi durumun da  genelde 50 TL ücret civarındadır.

Kanal Temizleme

Robotla birlikte kanal işlemi olarak pis su giderlerini açmakta – lovabo giderlerinin açımın da – tıkanmakta olan klozetlerin açımın da – tıkalı olan kanalları kameralı kanal açma cihazları kullanılarak tadilatsız temizlenerek bir şekil de  kırmadan tadilat yapılarak açılmaktadır.

Bu hizmetin verilmesi durumun da genelde 40 TL ücret civarındadır.

Kanal Çekme Ve Açma

Kanal tıkanıklığının açımın da günümüzde gittikçe gelişmekte olan ve artık en çok kullanılmakta olan sistemlerden biri olarak bilinen görüntülü yapabilen cihazları kullanılarak kanal temizleme işlemleri yapılmaktadır. Kısa süre zarfında ve uygun miktar da yapılmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığının giderilmesinden yanı sıra tuvalet – banyo giderlerinde bulunmakta olan pis suların taşmasına neden olmaktadır. Kanalizasyon dediğimiz zaman aklımıza ev veya da iş yerlerimiz de akıtılmak ta olan pis suların boruların yardımıyla akıtılmak ta olan yerler olarak bilinmektedir. Buralar da ulaşabilmekete olan en küçük sorunların yaşanmasında neden olmaktadır. Günümüzde ise eski yöntemler yerleri yeni teknolojik yöntemlere bırakmıştır.

Bu hizmetin verilmesi durumun da genelde 110 TL ücret civarındadır.

Vidanjör

Vidanjör kiralama hizmetlerin de genel olarak yağmur yağışından sonra oluşmakta olan birikintilerini vidanjör araçlarından bulunmakta olan vakumlu sistemlerin sayesin de vidanjör arabalarının tanklarına aktarılmak üzere kullanılmakta olan araçlardır. Vidanjör araçları hizmetlerin de sadece yağmurdan sonra oluşmakta olan birikintilerinin çekimin de kullanılan bir araç olmadığını belirtmek isterim. Büyük şehirlerde altyapı yetersizliğinden kaynaklanmakta olan logar tıkanıklığının vb. gibi durumlar da kullanılmakta olan araçlara demektedirler.

Bu hizmetin verilmesi durumun da genelde 180 TL ücret civarındadır.

Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri 2006'dan bu yana Şişli Vidanjör hizmetleri vermektedir. Günümüze kaliteli hizmet anlayışını esas alarak İSKİ müteahhitleri başta olmak üzere tüm müşterilerine vermiş olduğu güvenle, tecrübeli personeli ve güçlü araç parkı ile günümüz teknolojisine uyum sağlayarak tüm altyapı işleri, vidanjör ve kuka hizmetleri de dahil faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Profesyonel anlamda vidanjör hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.