Küçükçekmece Vidanjör

Vidanjör

Vidanjör Aracı Nedir?

Vidanjör, fosseptik çukurlarda birikmekte olan pis suların temizlenmesi için kullanılan araçlara denir. Vidanjör hizmeti fosseptik çukurlarının yanı sıra kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklarında giderilmesi için de kullanılır. Vidanjör hizmeti ile atık suların veya kanalizasyon tıkanıklarının giderilmesi hedeflenmiştir. Vidanjör araçları arkasında bulunan büyük silindirik depolar ile emilen pis suların depolanması sağlanır. Silindirden çıkan borular ile atık pis sular kolay bir şekilde depolanır.

Vidanjör Hizmetleri Nasıl Kullanılır?

Küçükçekmece vidanjör hizmeti atık sular ve tıkalı olan tüm kanalizasyon borularında kullanılmaktadır. Atık sular emiş sistemleri ile hızlı ve etkili bir şekilde depo edilerek alanın temizliği gerçekleşir. Kanalizasyon borularında ise vidanjör hizmeti basınçlı bir kuvvet uygulayarak tıkanıkların temizlenmesi sağlanır. Bunların yanı sıra teknolojik cihazlar ile tıkanıklar kolay bir şekilde belirlenerek temizlenmesi sağlanır. Bu teknolojik cihazların başında kameralı sistemler bulunuyor. Kameralı sistemler tıkanıkların belirlenmesi ve uygulanacak olan yöntemleri belirlemektedir.

Vidanjör hizmeti çamurlu çalışma ortamlarında da yüksek bir performans ile çamurun ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Fabrikalarda oluşan evsel atıkların veya kimyasal sıvıların temizlenmesi için vidanjör hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Kanal temizleme ve kombine kanal temizleme olarak ikiye ayrılan vidanjör hizmeti müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmak için birçok teknik ekip ile hizmet vermektedir.

Kanalarda birikmiş olan ve insanlar tarafından atılan plastik maddeler tıkanıklıklarının oluşumunun en büyük sebeplerinden birisidir. Vidanjör hizmeti ile atılan plastik maddeler bazı yöntemler ile temizlenerek kanaların işlevlerini yerine getirilmesi sağlanmaktadır.

Kombine kanal temizleme ise kanalizasyonlarda oluşan pis suların temizlenmesi için kullanılan hizmetlerden biridir. Kanalizasyon boruları tıkanmalarının en büyük nedeni yağmur sularıdır. Yağmur yağışı ile biriken sular kanalizasyon borularının taşmasına neden olmaktadır. Vidanjör hizmetinin bir kolu olan kombine kanal temizleme ile kanalizasyon boruları kolay bir şekilde temizlenmektedir.

Günümüzde yaşadığımız apartmanların gider tıkanıklıkları da büyük bir sorun olarak görülmektedir. Çünkü pis bir koku yayılarak insanları ciddi derecede rahatsız etmektedir. Pis kokularının yanı sıra insanların sağlığına da risk altına alabilir. Vidanjör hizmeti ile tıkanan pimaşlar kolay bir şekilde temizlenerek düzenli bir şekilde pimaşların görevlerini yerine getirmesini sağlar.

Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri 2006'dan bu yana Küçükçekmece Vidanjör hizmetleri vermektedir. Günümüze kaliteli hizmet anlayışını esas alarak İSKİ müteahhitleri başta olmak üzere tüm müşterilerine vermiş olduğu güvenle, tecrübeli personeli ve güçlü araç parkı ile günümüz teknolojisine uyum sağlayarak tüm altyapı işleri, vidanjör ve kuka hizmetleri de dahil faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Profesyonel anlamda vidanjör hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.