Kağıthane Vidanjör

Vidanjör

Vidanjör Kuka

Vidanjör Kuka Nedir?

Vidanjör Kuka araçları genel olarak yoğun yağmur sularının oluşturduğu su birikintilerinin çekilmesi için üretilmiş araçlardır. Bunun yanında zamanla biriken atıkların sonucunda kanalizasyon hattında tıkanmalar yaşanmaktadır. Bu yaşanan tıkanıklara çözüm olarak da bu araçlar bizlerin ihtiyacını görecek nitelikte. Hemen hemen birçok alanda bu araçlar bizlerin işlerini büyük oranda çözüme kavuşturmuştur.

Vindajör Kuka Nasıl Çalışır?

Vidanjör kuka araçları arka tarafında bulunan sistem sayesinde tıkalı olan kanala borular yardımıyla su verilerek tıkanıklığın giderilmesi sağlanır. Bu yöntem genel olarak bina dışı olarak tabir edilen rabıt tıkanıklığında aynı zamanda kanalların tıkanıklarında uygulanır.

Vidanjör kuka kanal açma araçları yukarıdaki çalışma prensibi dışında yüksek basınçlı suların temizlenmesinde de istenilen kanala basınç hortumu ve bu hortumun başına bağlanan kanal açma aracı olarak bilinen nozul ile iletilmesi sağlanır. Bu duruma bakarak vidanjör kukaların parçalama ve itme prensipleriyle çalıştığını söylesek yanlış bir tabir kullanmış olmayız.

Kanal içine yer alan tıkanıklar yüksek basınç uygulanarak parçalandığını söylemiştik. Bu parçalanan parçalar daha sonra vakum tankeri olan yere tahliye edilerek menhol alanına taşınır. Böylece kanalı kapatan tıkanıkların sorun olduğu nesneler ortadan kaldırılır.

Kuka Vidanjör Firmaları

Günümüzde birçok vidanjör kuka hizmeti veren firma bulunmaktadır. Sizler en iyi hizmeti almak için bir vidanjör firması arıyorsanız bu aradığınız firmanın tanınmış bir firma olduğundan emin olmasınız. Yaren vidanjör bu firmaların en tanınmışıdır. 2006 yılından sektörün öncülerinden olan yaren vidanjör sizlere kuka hizmeti dışında atık su taşıma, alt yapı hizmetleri, Vidanjör çekim, kiralık kuka, kiralık vidanjör gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Diğer rakiplerine açık ara önde olan Yaren vidanjör, günümüzün en çok tercih edilen vidanjör firmasıdır. Atıkların çöplerinin sonucunda oluşan tıkanıkların giderilmesinde sizlere en iyi hizmeti sunacağından emin olabilirsiniz. Çeşitli araç filolarıyla sizlerin küçük, büyük tüm tıkanıklarınıza çözüm olarak araçlarımız mevcuttur. Bu araçlarımız sizlere en iyi hizmeti vereceğinden emin olabilirsiniz. Sizlerde bir vidanjör kuka hizmetine ihtiyacına duyarsanız gönül rahatlığıyla 0212 690 80 17 / 0532 718 32 11 bu numaralardan bizlere iletişime geçebilirsiniz.

Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri 2006'dan bu yana Kağıthane Vidanjör hizmetleri vermektedir. Günümüze kaliteli hizmet anlayışını esas alarak İSKİ müteahhitleri başta olmak üzere tüm müşterilerine vermiş olduğu güvenle, tecrübeli personeli ve güçlü araç parkı ile günümüz teknolojisine uyum sağlayarak tüm altyapı işleri, vidanjör ve kuka hizmetleri de dahil faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Profesyonel anlamda vidanjör hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.