Eyüp Vidanjör

Vidanjör

Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör hizmeti genellikle büyük şehirlerin altyapılarında oluşan tıkanıklık sonucu ihtiyaç duyulan araçlardır. Vidanjörler tuvalet tıkanıklığı açma, banyo giderlerinin tıkanıklığı açma, mutfak giderlerinin tıkanıklığın da oluşan sorunlara çözüm olarak üretilmiş araçlardır. Aynı zamanda vidanjörler bu hizmetlerin yanı sıra kanalizasyon tıkanıklığı gibi sorunlar dada bizlere hizmeti bulunan araçlardır.

Genellikle çöp, yabancı gibi maddelerin birikip tıkanıklık oluşturduğu durumlarda kanalizasyon tıkanıklığı yaşanmaktadır. Yaren Vidanjör bu tıkanıklığınıza çözüm olarak her ihtiyaca göre araçlar filoları oluşturmuştur. Büyük tıkanıklığa ayrı küçük tıkanıklara ayrı çözüm olarak birçok aracımız bulunmaktadır.

Vidanjörler bunlar dışında inşaatların temeli atılırken çukurlarda oluşan su birikintilerinin temizlenmesinde de işinizi büyük oranda çözecektir. Bunun yanında kimyasal alanların çevreye büyük oranda zarar verilmemesi içinde bu araçlar bize çözüm sunmuştur. Bu araçların depolarında biriktirdiği atıklar belediyenin gösterildiği yerlere boşaltılarak o pis atıklardan kurtulmuş olunur. Oluşan bu tıkanıklık bizlere büyük sorunlar yaşatmakta. Ama vidanjör hizmetleri bu sorunlara büyük bir oranda çözüm bulmuştur.

Temizlenmesi çok güç olan alanlarda 20 tonluk yüksek basınçlı kuka kanal açma aracımız işinizi büyük oranda işinizi görecektir. Bunun yanı sıra 10 tonluk, 9 tonluk, 6 tonluk, 6.5 tonluk gibi araçlarımız mevcuttur. Yaren inşaat olarak sizlerin sorunlarınıza çözüm bulup ona göre bulunan alana araçlarımızı göndermekteyiz. Bunun yanında arıza tespit robotlarımızla hiçbir kırma işlemine gerek kalmadan arıza tespiti yapmaktayız.

Vidanjör Hizmeti


Cafe, restoran ve otellerin gibi çöp temizliği yapılmayan alanların genelinde tıkanıklar oluşmaktadır. Bu tıkanıklar bizler için hep bir sorun teşkil etmiştir. Aynı zamanda bu alanların temizlememesi de bizlerin sağlığını tehlikeye atmış durumdadır. Bu alanların temizlenmemesi sonucu oluşan kötü bakteriler bizlerin sağlını tehlikeye atacak başlıca etken. Sadece bizlerin değil o çevrede oluşan kişilerinde bu kötü durumdan faydalanmaması için bu alanların temizlenmesi gerekmektedir. Sağlık dışında bu tıkanıkların çevreye verdiği rahatsızlıkta dayanılacak gibi değil. Sizlerde bu gibi tıkanıklarda sizlere en iyi hizmeti sunacak olan Yaren inşaatı tercih edebilirsiniz. Sizlere bir telefon yakınız. Müşterileri memnuniyetini ön planda tutan bizler sizlere bir telefon yakınız. Bizlerle hemen iletişime geçmek için 0212 690 80 17 / 0532 718 32 11 numaralarını aratabilirsiniz.

Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri 2006'dan bu yana Eyüp Vidanjör hizmetleri vermektedir. Günümüze kaliteli hizmet anlayışını esas alarak İSKİ müteahhitleri başta olmak üzere tüm müşterilerine vermiş olduğu güvenle, tecrübeli personeli ve güçlü araç parkı ile günümüz teknolojisine uyum sağlayarak tüm altyapı işleri, vidanjör ve kuka hizmetleri de dahil faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Profesyonel anlamda vidanjör hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.