Büyükçekmece Vidanjör

Vidanjör

Vidanjör Hizmeti

Binlerce ağırlığa sahip vidanjör araçlarının başlıca görevi tıkalı alanları temizleyip açmaktır. Bu alanlara örnek olarak fosseptik çukurları örnek gösterilebilir. Bu araçların bu alanları temizlemesi ortamı daha nefes alınabilir bir hale dönüştürmüştür. Önceden tıkanan alanda yaşanan pis kokular böylelikle ortadan kalkmış olacaktır.

Fabrikalarda kesintisiz hizmetleri bulunan bu araçlar taşıma işlemi de yapmaktadır. Bu işlemi yapılmasındaki başlıca amaç kimyasal maddelere dokunamıyor olmamızdır. İnsan cildine oldukça zarar veren bu maddeler vidanjör araçlarıyla yardımıyla taşınarak firmanın istediği yere götürülür. Bu konuda işlerimizi büyük oranda kolaylaştıran bu araçlardan hizmet almak çok doğru bir hareket olacaktır.

Yaşadığımız çevrenin bakımı yapılmadığı taktirde etraf da mikropların dolaşması kaçınılmaz olacaktır. Özellikle tıkanan lağımlar en çok mikrop saçan alanların başında geliyor. Çöpler yüzünden tıkanan bu alanlar temizlenmediğinde hiç istemediğimiz durumlarla karşılaşabiliriz. Bu durumlara kalıcı oluşabilecek hastalıklar örnek gösterilebilir. Bu kalıcı hastalıklar zamanla ciddileşerek vücudumuzu ele geçirebilir. Bu sorunla karşılaşmamak için bulunduğumuz çevreyi düzenli olarak temizlemeliyiz.

Temizlenmeyen ve tıkanan bu alanlar en ufak bir yağmur yağmasında ev ve işyerlerinin sular altında kalmasını sağlayabilir. Tıkanan logolar yağmur yağdığını işlevini gerçekleştiremeyecek bu da az önce belirttiğimiz sorunlarla karşılaşmamıza olanak sağlayacaktır. Bu tür sorunların giderilmesinde Büyükçekmece Vidanjör bizlerin işine oldukça iyi gelecektir.

Çekme prensibiyle çalışan bu araçlar öncelikli tıkalı alanlara basınçlı suyuyla alanın aşınmasını sağlayacak sonrasında borular yardımıyla bu pislikler tanka biriktirilecektir. Tank da biriken pislikler sonrasında belediyenin gösterdiği boş alanlara bırakılıp işlem tamamlanmış olur.

Bu hizmeti veren başlıca firmalardan olan yaren insaat sizlere bu konuda en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. Soruna göre araç filomuzun bulunduğu firmamızda müşterilerin sorunları bizlerin sorunudur. Sorunun küçük veya büyüklüğüne göre araçları tıkanan veya taşıma yerlerine yollayarak bu işlemi gerçekleşen firmamız sektörün öncüleri olma yolunda hızla ilerliyor.

Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri 2006'dan bu yana Büyükçekmece Vidanjör hizmetleri vermektedir. Günümüze kaliteli hizmet anlayışını esas alarak İSKİ müteahhitleri başta olmak üzere tüm müşterilerine vermiş olduğu güvenle, tecrübeli personeli ve güçlü araç parkı ile günümüz teknolojisine uyum sağlayarak tüm altyapı işleri, vidanjör ve kuka hizmetleri de dahil faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Profesyonel anlamda vidanjör hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.