Beylikdüzü Vidanjör

Vidanjör

Vidanjör Nedir Ne İşe Yarar?

Vidanjör, çevre mahalle ve sokaklarda ki bulunan kirli birikmiş insan atıklarını çekmek için, şehirler de oluşan kirli pis lağım tıkanıklarını açmak için ve yüzde 100 çözüm almak için kullanılan bir temizleme aracıdır. Beylikdüzü Vidanjör hangi amaçla nerede ve nereler de kullanılır sorusuna cevap olarak ise ev atık suların  taşınması ve aşınması, endüstriyel şirketler de atık suların taşınması ve aşınması, fosseptik çukurların tankların içinin boşaltılması, atık su depolama tanklarının boşaltılması ve temizlenmesi, aerobik taşıma ve aşınma, aşınma çamurun temini, yağmur suları birikintilerinin ve birikmişlerinin boşaltılıp temizlenmesi, firmanın içerisin de ki bulunan sıvıların taşınması ve aşınması, tank ve araç tabanların biriken çamurlarının çekilmesin de ve temizlenmesin de kullanılır.

Vidanjörler araçları genellikle kirli ve birikmiş pis kanal ve kanalizasyonların tıkanmaları fosseptik kuyularının özellikle ve genellikle tıkanması sonucun da ihtiyaç duyulan bir araçtır.  Foseptik kuyularında biriktirilen insanı atıkları çekmek için ya da şehirlerde oluşan lağım tıkanıklarını açmak için kullanılan araçlardır. Vidanjör aracı çevre temizliği, insan temizliği ve sağlığı açısından son derece de etki gösteren bir temizleme aracıdır. Beylikdüzü vidanjör araçları genellikle kanal ve kanalizasyon tıkanmaları, foseptik kuyularının özellikle tıkanması sonucunda ihtiyaç duyulur. Evde banyo veya tuvalet kısmın da birikmiş ve tıkanan lağımları da ise bu mesleğin de ehli bir kişi tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizleme süreci 15 – ile 30 dakika aralığın da sürmektedir.

Lağımlar da ki birikmiş kirli atıkların önüne geçmek için biz insanoğlunun birkaç teknik ile lağımların daha az bir şekil de tıkanmasını sağlayacak yöntemler bulunmaktadır. Lavaboda mutfakta ve banyoda büyük saç poşet peçete gibi gereksiz ve kirli olan atıkları atmamak gerekiyor. Bu önlemleri aldığımız da herhangi bir sıkıntı yaşanacağı haşikar değildir. Vidanjör insan sağlığı açısından ve çevre temizliği açısından son derece de önemli bir temizleme aracıdır. Sadece lağamda ki bulunan kirli pis atıkları temizlemekle kalmayıp bakteri nakliyatı su çekimi gibi yöntemler de uygulamaktadır. Vidanjörü sadece şirketler değil belediye çalışanları da kullanabilmektedirler.

Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri 2006'dan bu yana Beylikdüzü Vidanjör hizmetleri vermektedir. Günümüze kaliteli hizmet anlayışını esas alarak İSKİ müteahhitleri başta olmak üzere tüm müşterilerine vermiş olduğu güvenle, tecrübeli personeli ve güçlü araç parkı ile günümüz teknolojisine uyum sağlayarak tüm altyapı işleri, vidanjör ve kuka hizmetleri de dahil faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Profesyonel anlamda vidanjör hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.