Başakşehir Vidanjör

Vidanjör

Vidanjör Hizmetleri

Kanala Açma İşlemine Neden İhtiyaç Duyulur?


Kanalizasyon ve kanalizasyon borularının tıkanmaları, gider tıkanmaları ve logar tıkanmaları gibi sorunlar günümüzün en büyük problemlerinden biridir. Unutulmamalıdır ki tıkanmamalarda en büyük sebebi biz kullanıcılardır bu nedenle biz tüketicilerin dikkatli olması lazımdır. Bilinçsizce etrafa saçtığımız plastik ve benzeri ürünler yağmur sularının taşınmasıyla tıkanıklıkların oluşmasında büyük rol oynamaktadır. Plastik ve benzeri maddeler bildiğiniz üzere suda erimediğinden dolayı zamanla birikip tıkanıklıklara yol açar. Bu tarz sebepler ev ya da iş yerinin en ufak yağmur yağmasında sular altına kalmasına sebebiyet verecektir. Bu gibi kötü durumlarla karşılaşılmaması için kanal açma araçlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kanal açma araçlarına vidanjörler örnek gösterilebilir.

Vidanjör Araçları Nedir? Vidanjör Araçları Ne iş Yapar?


Vidanjör nedir? Sorusuna verilecek en güzel ve iyi cevap olarak günlük hayatta bizlerin işlerini daha da kolaylaştıran araçlar tanımı yapılabilir. Bu araçları ihtiyaç duydukça kullanmak gerçekten doğru bir davranış olacaktır. Başakşehir Vidanjör araçlarının işlerini özetlemek gerekirse fosseptik kuyularından atıkları çekmek, birken yağmur sularını çekmek veya logar tıkanıklığı yaşanan çöpleri temizlemek söylenebilir. Aynı zamanda aracın arka tarafında bulunan depolama haznesi sayesinde kimyasal atıklarda depolayıp gerekli yerlere hızlıca ve güvenli bir şekilde götürmek içinde kullanılır.

Vidanjörler ve Kimyasal Atık İlişkisi


Kimyasal atıklar uluslararası örgütlerin araştırmasına göre insan, hayvan ve çevre kirliliğine ciddi zararlar vermektedir. Ekolojik dengeyi bozan ve çevre yapısını riske sokan kimyasal maddelerin temizlenmesi gereklidir. Bu temizleme için yine vidanjör araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Gerek yanıcı, gerek toksit içeren bu maddeleri aracın arkasında bulunan depolama haznesi sayesinde rahatlıkla taşıyabiliriz. Bu tür maddeler taşındıktan sonra gerekli yok etme tesislerine bırakılarak insan sağlığını bir nebze riske atmaktan kurtarabiliriz. Bu hizmeti bizlere sunan vidanjörler bizlerin işini oldukça kolaylaştırmıştır.

Vidanjör Araçlarına Nerelerde İhtiyaç Duyulur?

  1. Yağmur suyunun birikmiş olduğu yerlerde ve plastik benzeri ürünlerin temizliğinde kullanılır.
  2. Tıkanıkların giderilip temizlenmesinde kullanılır.
  3. Atık su depoların boşaltımında veya temizliğinde kullanılır.
  4. Ev veya iş yerlerinde sıvılaşan taşınmasında kullanılır.
  5. Pis su, atık suların temizliği veya boşaltılmasında kullanılır.
  6. Tehlikeli atıkların, maddelerin taşınması veya boşaltılmasında kullanılır. 

Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri 2006'dan bu yana Başakşehir Vidanjör hizmetleri vermektedir. Günümüze kaliteli hizmet anlayışını esas alarak İSKİ müteahhitleri başta olmak üzere tüm müşterilerine vermiş olduğu güvenle, tecrübeli personeli ve güçlü araç parkı ile günümüz teknolojisine uyum sağlayarak tüm altyapı işleri, vidanjör ve kuka hizmetleri de dahil faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Profesyonel anlamda vidanjör hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.