Bakırköy Vidanjör

Vidanjör

Vidanjör Fiyatları


Vidanjör araçları bildiğiniz üzere tıkalı alanların açılmasıyla görevli araçlardır. Bu araçlarla kanalizasyon gibi insan sağlığına büyük oranda zarar veren alanların temizliği yapılmış olur. Temizliği yapılan alanlarda pis kokudan ve zararlı bakterilerden büyük ölçüde kurtulunmuş olacaktır. Bu işlemi gerçekleştirmek için bir vidanjör hizmeti alabilir veya bir vidanjör kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için kafanızda oluşacak en büyük sorulardan biri fiyatlandırma olacaktır. Makalemizin asıl konusu olan vidanjör araçlarının fiyatları hakkında aşağıda bulunan makalemizde detaylı bir şekilde inceleyip daha sonra incelediğiniz maddeleri baz alarak bir yareninsaat vidanjörleri kiralama yapabilirsiniz. Dilerseniz Lafı fazla uzatmadan bu maddelere geçelim.

Vidanjör Araçlarının Fiyatlarını Belirleyen Faktörler
Vidanjörlerin fiyatlarını birçok faktör bulunmakta. Bugün ki makalemizde bu faktörlerin başlıca olanlarına değineceğiz. Vidanjör araçlarının fiyatlarını belirleyen en önemli faktör aracın kiralanacağı zamana göre şekillenmektedir. Bu işlem her ne kadar uzun sürerse fiyatlandırma ona göre artacaktır. Örneğin bir gün için kiralama yapılanan fiyatlandırma ile üç gün için yapılan fiyatlandırma haliyle farklı olacaktır. Bu yüzden kiralama yapmadan önce başlıca önem vermeniz gereken durum aracın kaç gün kiralanacağıdır.

Fiyatlandırmayı belirleyen bir diğer faktörse araca ihtiyaç duyulan alanındır. Yani fiyatlar çalışma yapılacak alana göre
şekillenecektir. Örneğin bir kanalizasyon la bir fabrikada yapılacak olan çalışmalar için ayrı fiyatlandırmalar olabilmektedir.

Vidanjörlerin vakum gücünün fazla olması aracın fiyatını belirleyen bir diğer faktör. Buradaki durum yukarıdaki madde ile ilişkilidir. Bunu kısa bir örnekle açıklamak gerekirse. Örneğin çekilmesi oldukça zor olan alanlara yönlendirilen vakum gücü düşük araçlar o tıkanıklığı gidermede zorlanacaktır. Halbuki vakum gücü yüksek bir araçla bu sorunu ortadan kaldırabiliriz. Bu yüzden aracın çekim gücü ne kadar fazlaysa fiyatlandırma buna göre şekillenecektir. 

Bu maddeler vidanjör araçlarının fiyatlarını belirleyen başlıca faktörlerdi.  Peki ben net bir fiyat nasıl alabilirim? gibi soruyla karşı karşıysanız bu sorunuzu bizlerle iletişime geçerek aracın kiralanacağı gün, cinsine ve aracın çekim gücüne göre bir takım fiyatlandırma alabilirsiniz.  Bu fiyatlandırmayı bizlerle bu numaralardan 0212 690 80 17 – 0532 718 32 11 – 0530 067 71 18   iletişime geçerek alabilirsiniz.

Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri 2006'dan bu yana Bakırköy Vidanjör hizmetleri vermektedir. Günümüze kaliteli hizmet anlayışını esas alarak İSKİ müteahhitleri başta olmak üzere tüm müşterilerine vermiş olduğu güvenle, tecrübeli personeli ve güçlü araç parkı ile günümüz teknolojisine uyum sağlayarak tüm altyapı işleri, vidanjör ve kuka hizmetleri de dahil faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Profesyonel anlamda vidanjör hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.