Bağcılar Vidanjör

Vidanjör

Vidanjör Araçları

Vidanjör günümüzde en çok kullanılan ve tabiri caizse her işime koşan araçların başında geliyor. Bu aracın başlıca amacı olarak kanalizasyon tıkanıklarını gidermek gösterilebilir. Bu araçlar sayesinde bizlere büyük oranda dert olan tıkanıkları sadece kısa bir zamanda giderebiliriz. Bu işlemi vidanjör araçları su ile gerçekleştirilmektedir.

Bu araçların çalışma prensibi olarak emme en çok kullanılanlarıdır. Bu koca görünümlü kamyon emme prensibi ile çektiği pislikleri arkasında bulunan depo olarak tabir edilen tankere yerleştirmektedir. Bu tanker birçok pisliği içinde barındırabilme kapasitesine sahiptir. Var olan pislikler ve bu pisliklerden kastımız yağmur sularının etkisiyle sürüklenen çöpler, fosseptik çukurları gibi bunlar emilip depoya gönderildikten sonra ortamdaki kokuyu fazlasıyla gidermiş geriye ise temiz ve hijyenli bir ortam bırakılmış olacaktır.

İstanbul Vidanjör Araçları

İstanbul günümüzün bir numaralı metropol kenti olduğunu biliyoruz. Bu kent her geçen gün gelişirken karşılaştığı birtakım sorunlar vardır. Bunlardan biri sel gibi doğal afetlerde sonucunda tıkanan alanlar gösterilebilir. Bir şehrin kanalizasyon sistemi her ne kadar gelişmişse bile bu sorun bizlere büyük oranda dert olacak nitelikte.


Alt yapı sorunlarına çözüm olarak üretilmiş vidanjör araçları ile tüm tıkalı alanlar kısa bir süre de temizlenerek geriye temiz ve yaşanabilir ortam bırakılmıştır. Bu işlemi gerçekleştirmek içinde bir kurumsal vidanjör firması hizmetinden hizmet almak gereklidir. Bu firma vasıtasıyla yollanan araçlar emme prensibi ile çalışıp var olan tıkanıklığı tankere biriktirerek işlemi bitirmektedir.


Bu kurumsal firmalardan biri olan yaren vidanjör her türlü alt yapı hizmetlerini karşılayacak nitelikte araçlara sahiptir. Bu araçlar yardımıyla sizlerin tüm sorunlarınızı çözmektedir. Bu araçların farklılığı soracak olursanız buna aracın vakum gücüne göre çeşitlendiğini söyleyebiliriz. Küçük tıkanıklarda gücü düşük vakumlu araçlar, büyük sorun teşkil edecek alanlarda ise yine vakum gücü yüksek araçlar tercih edebilirsiniz. Sizlere yaren vidanjör olarak hizmet verdiğimiz bu araçları aşağıdan maddeler halinde incelebilirsiniz.

 • 7 Adet yüksek vakum gücüne sahip 9 tona kadar çekim gücü yapabilen vidanjör aracı
 • 1 Adet kuka hizmetinde kullanılan 6 tonluk çekim gücüne sahip vidanjör aracı
 • 1 Adet büyük sorunlar için can kurtarıcı olarak gösterilen 20 tonluk vidanjör
 • 1 Adet yine büyük tıkanıkları gidermede kullanılan 10 tonluk araç
 • 2 Adet küçük tıkanıklar için önerdiğimiz 6.5 tonluk çekim gücüne sahip araç
 • 2 Adet iş makinesi olarak tabir edilen bekoloder
 • 2 Adet baca kesme robotu
 • 2 Adet kamyon
 • 1 Adet Kamyonet
 • 1 Adet Pikap aracı
 • 1 Adet kompresör

Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri 2006'dan bu yana Bağcılar Vidanjör hizmetleri vermektedir. Günümüze kaliteli hizmet anlayışını esas alarak İSKİ müteahhitleri başta olmak üzere tüm müşterilerine vermiş olduğu güvenle, tecrübeli personeli ve güçlü araç parkı ile günümüz teknolojisine uyum sağlayarak tüm altyapı işleri, vidanjör ve kuka hizmetleri de dahil faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Profesyonel anlamda vidanjör hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.