Aksaray Vidanjör

Vidanjör

Vidanjör Hizmetleri

Yaren inşaata ait olan vidanjör araçları bizleri birçok dertten kurtarmıştır. Vidanjör araçları için kısa bir bilgi vermek gerekirse vidanjörler kanalizasyonlarda oluşan tıkanıkların giderilmesini ile görevli birtakım araçlardır. Bu araçlar tıkanan alanda sorunu bulup bu sorunun giderilmesi için birtakım çalışmalar gerçekleştirmektedir. Genel olarak bu tıkanıkların sebepleri arasında atık maddeler yani çöpler gelmekte.  Bu bilinçsiz bir şekilde dışarıya atılan atık maddeler kanalizasyonların tıkanmasına sebebiyet verecektir. Buna sorunumuza çözüm olarak az öncede belirttiğimiz gibi vidanjör araçları işimizi büyük ölçüde görmekte.

Aynı zamanda bu araçlar taşıyıcı görevi de görmektedir. Aracın arkasında bulunan depo sayesinde bu işlemi gerçekleştirmektedir. Boruları yardımıyla çekilen maddeler istenilen alana tekrardan bırakılabilmektedir. Bu işlevi daha çok fabrikalar kimyasal maddelerini taşımak için kullanmaktadır. Fakat daha çok kanalizasyon tıkanıkları için bu araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Peki kanalizasyonlar neden bu kadar çabuk tıkanır. Dilerseniz şimdi bu sorumuza aşağıda yanıt bulalım.

Kanalizasyon Tıkanıklarının Sebepleri

Kanalizasyonlar herkesin bildiği gibi şehrin altyapısında bulunan dev borulardan oluşan sistemlerdir. Burada şehirde yağan yağmur suları ve pis sular birikmektedir. Bu pis ve yağmur suları bu işlemi borular yardımıyla gerçekleştirmektedir.  Bu suların beraberinde getirdiği yabancı maddeler bu tıkanıkların olmasında gösterilebilecek en büyük nedenler arasında. Bu borular şayet tıkandığı taktirde bu durum o çevrenin pis kokmasına sebebiyet verecektir. Pis kokmasının yanı sıra bu tıkanıklar rögarların taşmasına da olanak sağlayacaktır. Bu durum insan sağlığını büyük oranda tehlikeye sokmaktadır. Bu tür sorunların yaşanmaması için belediye oldukça sık çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu sık yapılan çalışmalar için ihtiyaç duyulan en önemli araçlardan biri vidanjörlerdir.

Bu araçlar yardımıyla tıkalı kanallar kolaylıkla temizlenmekle beraber işlemin yapıldığı ortam daha verimli bir hal alacaktır. Bu durum hem bizlerin sağlığı hem de o çevrede yaşayan insanlar için yapılması gereken bir durumdur. Temizlemeyen alanlar bizlere sorun çıkartmakla beraber en ufak bir yağışta o çevrede selin olmasına sebebiyet verecektir. Sizlerin de tıkalı kanalları var ve bu sorunu çözmek için bir firma arıyorsanız bu sorununuza çözüm olarak Yaren inşaat vidanjörlerini tercih edebilirsiniz.

Yaren İnşaat Vidanjör Hizmetleri 2006'dan bu yana Aksaray Vidanjör hizmetleri vermektedir. Günümüze kaliteli hizmet anlayışını esas alarak İSKİ müteahhitleri başta olmak üzere tüm müşterilerine vermiş olduğu güvenle, tecrübeli personeli ve güçlü araç parkı ile günümüz teknolojisine uyum sağlayarak tüm altyapı işleri, vidanjör ve kuka hizmetleri de dahil faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Profesyonel anlamda vidanjör hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.